Teslimat Bilgileri

Siparişleriniz, banka EFT veya Hesaba havale onayı alındıktan  sonra  en geç üç iş günü içerisinde  (Pazartesi-Cuma) günleri içerisinde (Saat 16:00’a kadar) siparişleriniz kargoya teslim edilecektir. Teslimat adresinin hobikulucka.com merkezine olan uzaklığına göre de kargo şirketi 1-5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.(Mobil Teslimatlar yani adresiniz köy yada kargo şubelerinden uzak bölgeler ise kargo şubelerinin bu bölgelere teslimat günleri tarihinde  siparişiniz sizlere ulaşacaktır ) Haftasonu kargolama ile ilgili son kargo çıkışı saati Cumartesi için 11.00′ dır. Firmamız Pazar günü çalışmadığı için pazar günleri işlem yapılmamaktadır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri ( Kuluçka Makineleri ve Kafes sistemleri ) imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında açıklama kısmında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak gerek e-posta gerekse telefon ile haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından kargo garantisi ile size teslim edilmektedir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

hobikulucka.com   on-line ürün tanıtım sitesidir.